Seneye ciddi bir giriş yaparak zirveye oturan modalardan biri de yüksek bel modasıdır. Özellikle yazın en çok tercih edilen parçalar ise yüksek bel etek modelleridir. Sizin de yüksek bel modasını çok sevdiğinize eminiz. Bu yüzden en güzel yüksek bel etek modellerini sizler için derledik. Hepsinin birbirinden güzel olduğunu söylemeliyiz.

yuksek-bel-etek-modelleri 1 yuksek-bel-etek-modelleri 2

Yüksek beller bildiğiniz gibi 80’ler zamanında çok modaydı. Karnı ve yanları çok güzel toparlayıp şekillendirdiği için aynı zamanda çok sağlıklı kıyafetler olduğu için son zamanlarda gün yüzüne tekrar çıktı. Eskiden düşük bel ne kadar seviliyorsa şimdilerde yüksek belli parçalara o gözle bakılıyor. Bacak boyunu uzun göstermesi de cabası!

yuksek-bel-etek-modelleri 3 yuksek-bel-etek-modelleri 4

Doktorların çok düşük belli pantololar etekler giymeyin diye bas bas bağırması modacılar duymuş olacak ki, günümüzde hemen hemen her markada yüksek bel olarak üretilmiş çok modern ve tarz parçalara rastlayabiliyoruz.

yuksek-bel-etek-modelleri 5 yuksek-bel-etek-modelleri 6

Bu yaz neredeyse her yerde yüksek bel etekleri görmeye hazırlıklı olmalısınız. Çünkü hem uzun hem kısa olarak tasarlanan bu modellerin hepsi birbirinden güzel. Onları en sevdiğiniz crop top’larınızla ya da basic tişörtlerinizi içinize sokarak giyebilirsiniz.

yuksek-bel-etek-modelleri 7 yuksek-bel-etek-modelleri 8

Yüksek belli etek havasını bozmamak için üzerinize uzun parçalar giymemeli ve kalçanızı kapatmamalısınız. Zaten eteğin üzerine uzun bir bluz giyerseniz çok kötü bir görünüme neden olacaksınız. Yazın cıvıl cıvıl giymek serbest olduğu için nasıl kombinleyeceğiniz sizin zekinize kalmış!
yuksek-bel-etek-modelleri 9 yuksek-bel-etek-modelleri 10