[Toplam:1    Ortalama:3/5]

Günümüzde abiye modelleri ve renkleri oldukça çeşitlendi. Zümrüt yeşili abiye modelleri de en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Her kadına yakışacak olan bu rengi doğru kombinlemek ve vücut tipine uygun giyinmek estetik görünmeniz açısından çok önemli. Sizler için derlediğimiz zümrüt yeşili abiyeleri incelmeden önce yazımızı okumaya devam edin.

zümrüt yeşili abiye modelleri

 

Tesettür zümrüt yeşili abiyeler tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Yeşilin sanatsal havası başörtüsüyle birleştiğinde çok hoş sonuçlar ortaya çıkıyor. Belden oturmalı ve bol eteklere sahip uzun modellere mutlaka bakmalısınız.

 

Şifon zümrüt yeşili abiyeler de açık giyinmeyi seven kadınlar için harika seçenekler arasındadır. Özellikle mini kabarık etek ve askılı büstiyerler yaz düğünlerinde genç kızların gözdesidir. Straplez zümrüt yeşili abiyelerin midi boy şifon etekleri de harika modeller arasındadır.

 

Prenses model zümrüt yeşili abiye elbiseler ile tıpkı bir mücevher gibi görünebilirsiniz. En değerli taşlardan biri olan zümrütün görkemi üzerinizde muhteşem duracaktır. Basenlerini gizlemek isteyen kadınlar için kabarık zümrüt yeşili abiye modelleri daha ince görünmelerini sağlayabilirler.

 

Sarışın ya da esmer olmanız fark etmez. Son yılların modası haline gelmiş bu elbiseleri doğru ayakkabı ve çantayla kombinlediğinizde göz dolduracağınızdan emin olabilirsiniz. Bu abiyelerle en çok siyah süet stilettoların tercih edildiğini de hatırlatmak isteriz. Elbisenizin içinde farklı renkler kullanılmışsa çok abartılı görünmemek için o renklerden biriyle aynı renkte olan clutch ve ayakkabınızla da çok uyumlu görünebilirsiniz.